אופק קריית אונו | |
---|---|
ישוב : | קריית אונו (580546851) |
אחראי : | אדיר דניאל / גל שמואל |
אתר אינטרנט : | http://www.pingpong.co.il |
דוא''ל : | onotabletennis@gmail.com |
כתובת : | שדרות קק"ל 4 מול בריכת השחייה העירונית, קריית אונו |
לאומית גברים מרכז
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי תל אביב M2 | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | |
2 | מכבי תל אביב M4 | 9 | 7 | 0 | 2 | 16 | |
3 | אופק קריית אונו M2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | |
4 | אופק קריית אונו M3 | 9 | 4 | 0 | 5 | 13 | |
5 | מ. בני הרצליה M4 | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | |
6 | עירוני גבעתיים M2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
7 | מ. בני הרצליה M1 | 9 | 2 | 0 | 7 | 11 | |
8 | טנ''ש 2007 נתניה M1 | 9 | 2 | 0 | 7 | 11 |
ארצית גברים מרכז א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק קריית אונו M1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | |
2 | מכבי תל אביב M7 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
3 | מכבי שהם M3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | אופק קריית אונו M8 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | |
5 | עירוני גבעתיים M3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
6 | מכבי שהם M4 | 10 | 1 | 0 | 9 | 11 |
פלייאוף עליה
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 1 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | הפועל ירושלים C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | אופק קריית אונו C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | הפועל רמת ישי C2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 3 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי רחובות C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | אופק קריית אונו C1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי גדרה C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל לוד C2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 4 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני גבעתיים C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי שהם C4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | אופק קריית אונו C2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | עירוני מודיעין C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
רשימה כללית - נוער
כל התוצאותבית 1 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מ. בני הרצליה J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
2 | הפועל לוד J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | בית''ר ראשון לציון J2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | אופק קריית אונו J2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 |
בית 2 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק קריית אונו J1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי רחובות J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | |
3 | הפועל ירושלים J2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל ירושלים J3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 8
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני טנ''ש ראש העין M1 | 11 | 11 | 0 | 0 | 22 | |
2 | הפועל פתח תקווה M3 | 12 | 9 | 0 | 3 | 21 | |
3 | הפועל פתח תקווה M4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 19 | |
4 | אופק קריית אונו M4 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | |
5 | עירוני גבעתיים M5 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | |
6 | אופק קריית אונו M10 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
7 | מרכז לחינוך וספורט רמת השרון M1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
8 | עירוני גבעתיים M4 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
בית 9
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי תל אביב M8 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | |
2 | הפועל ארנון רמת גן M1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | |
3 | עירוני גבעתיים M7 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
4 | אופק קריית אונו M5 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | |
5 | עירוני גבעתיים M6 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
6 | הפועל ארנון רמת גן M3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
7 | הפועל תל אביב M1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
8 | אופק קריית אונו M6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 |
בית 10
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | קאנטרי ג' תל אביב M2 | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | |
2 | מכבי תל אביב M3 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | |
3 | אופק קריית אונו M7 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
4 | הפועל בת ים M5 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
5 | הפועל בת ים M3 | 10 | 4 | 0 | 6 | 14 | |
6 | קאנטרי ג' תל אביב M1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
7 | אופק קריית אונו M9 | 10 | 1 | 0 | 9 | 11 | |
8 | מכבי תל אביב M5 | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 |
בית 9 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק קריית אונו K2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני גבעתיים K3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | טנ''ש נס ציונה K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל ארנון רמת גן K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 10 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני גבעתיים K4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני טנ''ש ראש העין K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | אופק קריית אונו K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל ארנון רמת גן K2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 8 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני גבעתיים K1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | מכבי שהם K1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | אופק קריית אונו K2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | בית''ר אשדוד K1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |