מכבי תל אביב | |
---|---|
ישוב : | תל אביב (580334738) |
אחראי : | יעקב בוגן |
אתר אינטרנט : | |
דוא''ל : | ybogen@gmail.com |
כתובת : | רחוב הרצוג 9 תל אביב |
מחוז צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל עירוני נוף הגליל M1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | |
2 | עירוני גבעתיים M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
3 | מכבי תל אביב M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
4 | הישגי כרמיאל M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
5 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | |
6 | מכבי זאב זכרון יעקב M2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | |
7 | מ. בני הרצליה M2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 |
לאומית גברים מרכז
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק קריית אונו M2 | 11 | 11 | 0 | 0 | 22 | |
2 | מכבי תל אביב M2 | 11 | 10 | 0 | 1 | 21 | |
3 | מכבי תל אביב M4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 19 | |
4 | אופק קריית אונו M3 | 12 | 5 | 0 | 7 | 17 | |
5 | מ. בני הרצליה M1 | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | |
6 | טנ''ש 2007 נתניה M1 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | |
7 | מ. בני הרצליה M4 | 11 | 3 | 0 | 8 | 14 | |
8 | עירוני גבעתיים M2 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 |
ארצית גברים מרכז א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק קריית אונו M1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | |
2 | מכבי תל אביב M7 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
3 | מכבי שהם M3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | אופק קריית אונו M8 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | |
5 | עירוני גבעתיים M3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
6 | מכבי שהם M4 | 10 | 1 | 0 | 9 | 11 |
פלייאוף עליה
כל התוצאותעל נשים דרום
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי דימונה F1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | |
2 | מ. בני הרצליה F1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
3 | הפועל לוד F3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | הפועל ירושלים F1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
5 | מכבי תל אביב F2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 11 | |
6 | הפועל פתח תקווה F1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 7 |
משחקי השרדות
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 1 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי תל אביב C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי מתנ''ס כפר יונה C1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל דרום השרון C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מ. טנ"ש ויקטור נתניה C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 5 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אליצור קריית אתא C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | מכבי תל אביב C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | טניס שולחן חיפה C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | מכבי שהם C4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 2
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ירושלים F2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | |
2 | הפועל לוד F1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | |
3 | מכבי תל אביב F1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 12 | |
4 | טנ''ש 2007 נתניה F1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | |
5 | מכבי זאב זכרון יעקב F1 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 |
גביע המדינה
כל התוצאותגביע איגוד
כל התוצאותגביע נוער
כל התוצאותרשימה כללית - נוער
כל התוצאותבית 4 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | מכבי תל אביב J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | הפועל רמת ישי J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | הפועל לוד J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 9
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי תל אביב M8 | 12 | 11 | 0 | 1 | 23 | |
2 | הפועל ארנון רמת גן M1 | 12 | 11 | 0 | 1 | 23 | |
3 | עירוני גבעתיים M7 | 12 | 8 | 0 | 4 | 20 | |
4 | אופק קריית אונו M5 | 12 | 7 | 0 | 5 | 19 | |
5 | עירוני גבעתיים M6 | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | |
6 | אופק קריית אונו M6 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | |
7 | הפועל תל אביב M1 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 | |
8 | הפועל ארנון רמת גן M3 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 |
בית 10
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | קאנטרי ג' תל אביב M2 | 12 | 12 | 0 | 0 | 24 | |
2 | מכבי תל אביב M3 | 12 | 10 | 0 | 2 | 22 | |
3 | אופק קריית אונו M7 | 12 | 9 | 0 | 3 | 21 | |
4 | הפועל בת ים M3 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
5 | הפועל בת ים M5 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
6 | קאנטרי ג' תל אביב M1 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | |
7 | אופק קריית אונו M9 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 | |
8 | מכבי תל אביב M5 | 12 | 0 | 0 | 12 | 12 |
בית 2 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי אבן יהודה K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי תל אביב K2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל דרום השרון K4 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל דרום השרון K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 3 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי רמת יצחק רמת גן K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי תל אביב K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל דרום השרון K6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל דרום השרון K3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 2 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל פתח תקווה K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני גבעתיים K4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי תל אביב K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי גדרה K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 4 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני גבעתיים K3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | בית''ר ראשון לציון K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי תל אביב K2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |