ניהול תחרויות טניס השולחן בישראל
DEV
אירועים
כולם
קריטריון
ליגה
ליגות העונה הנוכחית
ליגות מחוזיות
כולם
דירוג
גברים
נשים
בנים 21
בנות 21
בנים 18
בנות 18
בנים 15
בנות 15
בנים 13
בנות 13
בנים 11
בנות 11
הפחתה
תקנון
ארכיון
טבלת דירוג
מועדונים
כולם
כלים
שופטים
בית
3
4
5
6
7
8
9
10
12
20
עץ
8
16
32
64
128
טופס משחק (1x2)
טופס משחק (2x2)
חיבור
חיבור
שכחת את הסיסמא
אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022
משתתפים
יחידים
הרשמה
משחקים
הזוכים
בנים/ות 10 - רמה א'
בנים/ות 12- רמה א'
בנים/ות 12 - רמה ב'
בנים/ות 14 - רמה א'
בנים/ות 14 - רמה ב'
נוער ובוגרים - רשימה כללית
רמה ה' - מקומות 9-15
נוער ובוגרים - רשימה כללית
נוער ובוגרים רמה א'
נוער ובוגרים רמה ב'
נוער ובוגרים רמה ג'
נוער ובוגרים רמה ד'
נוער ובוגרים רמה ה'
##
שחקן
מועדונים
1
עמית גורן
הפועל עירוני נוף הגליל
2
אור מגן
הפועל פתח תקווה
3
אור בשן
מכבי תל אביב
4
יואב אהרון
הפועל לוד
5
יהלי מור
מכבי תל אביב
6
אמנון בן-שחר
מ. בני הרצליה
7
אליה זבולוני
אופק קריית אונו
8
מתן פוקס
בית''ר ראשון לציון
9
יונתן שיפמן
מכבי תל אביב
10
יניב יאכלביץ
עירוני גבעתיים
11
עידו דפני
הפועל לוד
12
יפתח אונא
מכבי רחובות
13
רוני קליין
הפועל רמת ישי
14
רועי חלמיש
הפועל פתח תקווה
15
נועם נימרודי
הפועל פתח תקווה
16
תומר הדר
עירוני גבעתיים
17
אורי יצחקי
מ. בני הרצליה
18
אורי בן-זיו
אופק קריית אונו
19
דן זוילי
הפועל לוד
20
אילן אשכנזי
מ. בני הרצליה
21
אורי כהן
אופק קריית אונו
22
עמוס גינזבורג
מכבי ראשל''צ טנ''ש
23
זוהר בן ישי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
24
רן מנשה
טנ''ש 2007 נתניה
25
אנטולי לוינשטיין
הפועל רמת ישי
26
הילי ברבי
הפועל ארנון רמת גן
27
ניר אולשר
אופק קריית אונו
28
שי רחמני
מכבי שהם
29
אריאל ברנשטיין
מכבי שהם
30
יואב קמק
אופק קריית אונו
31
גיל איתן
מכבי תל אביב
32
אייל פיירשטיין
הפועל ארנון רמת גן
33
יהלי לויט
מ. בני הרצליה
34
אראל לוין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
35
אסף אלמן
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
36
גולן סלמן
קאנטרי ג' תל אביב
37
סיימון רוזין
הפועל פתח תקווה
38
אלון ארגמן
ללא מועדון
39
איתן בן עטיה
הפועל פתח תקווה
40
איל רונן
מ. בני הרצליה
41
יפתח נשרי
אופק קריית אונו
42
יעקב היילברונר
אופק קריית אונו
43
יגור קיסרי
הפועל חיפה
44
נטע בן דוד
הפועל רמת ישי
45
אוריאל מרציאנו
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
46
עירד דניאל
אופק קריית אונו
47
עמית ראט
טניס שולחן חיפה
48
אביעד יצחקי
הפועל ירושלים
49
אוהד קורן
אופק קריית אונו
50
ירון כהן
אופק קריית אונו
51
יבגני כצמן
אופק קריית אונו
52
ליאור וילנר
מ. בני הרצליה
53
שי הדר
ללא מועדון
54
יבגני גובנקו
מכבי ראשל''צ טנ''ש
55
מקסים לישנסקי
מ. בני הרצליה
56
אבירם רייכר
מכבי רחובות
57
ירדן שחם
טנ''ש 2007 נתניה
58
איל סמו
אופק קריית אונו
59
אסף זכריה
מ. בני הרצליה
60
אורי רחמים
הפועל באר טוביה
61
אדם שורץ
מכבי זאב זכרון יעקב
62
תומר כהן
אופק קריית אונו
63
גיא וילונסקי
ללא מועדון
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:
galaanb@gmail.com