ליגת לאומית נשים 2022-2023 בית 1 | Φ:1 | |||
339243 דירוג 31/01/2023 תאריך 06/01/2023 |
לינה רוז'ילו הישגי כרמיאל |
310.6 | 0-3 | -5 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
291.4 |
ליגת לאומית נשים 2022-2023 בית 1 | Φ:1 | |||
339247 דירוג 31/01/2023 תאריך 06/01/2023 |
מאייה פרנקל הישגי כרמיאל |
267.797 | 3-0 | +9 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
291.4 |
ליגת לאומית נשים 2022-2023 בית 1 | Φ:1 | |||
334907 דירוג 31/12/2022 תאריך 14/12/2022 |
ליאל גראו מכבי זאב זכרון יעקב |
22.2 | 3-0 | +4 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
260.1 |
ליגת לאומית נשים 2022-2023 בית 1 | Φ:1 | |||
334902 דירוג 31/12/2022 תאריך 14/12/2022 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
260.1 | 0-3 | +16 |
ענת שגיא-סיארה מכבי זאב זכרון יעקב |
409.75 |
ליגת לאומית נשים 2022-2023 בית 1 | Φ:1 | |||
334155 דירוג 31/12/2022 תאריך 09/12/2022 |
יוליה אהרפי הישגי כרמיאל |
113.125 | 3-0 | +6 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
260.1 |
ליגת לאומית נשים 2022-2023 בית 1 | Φ:1 | |||
334131 דירוג 31/12/2022 תאריך 09/12/2022 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
260.1 | 1-3 | +6 |
יוליה אהרפי הישגי כרמיאל |
113.125 |
מאסטרס כרמיאל מס' 2 3.12.22 בנים 16 א-ב | Φ:0.7 | |||
332647 דירוג 31/12/2022 תאריך 03/12/2022 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
260.1 | 3-2 | -1.4 |
יאיר שניידר הפועל רמת ישי |
494.9 |
מאסטרס כרמיאל מס' 2 3.12.22 בנים 16 א-ב | Φ:0.7 | |||
332642 דירוג 31/12/2022 תאריך 03/12/2022 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
260.1 | 3-1 | -4.9 |
מתן פלדמן הישגי כרמיאל |
177 |
מאסטרס כרמיאל מס' 2 3.12.22 בנים 16 א-ב | Φ:0.7 | |||
332640 דירוג 31/12/2022 תאריך 03/12/2022 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
260.1 | 0-3 | +2.8 |
תומר אלמוג מ. בני הרצליה |
34.6 |
מאסטרס כרמיאל מס' 2 3.12.22 בנים 16 א-ב | Φ:0.7 | |||
332638 דירוג 31/12/2022 תאריך 03/12/2022 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
260.1 | 1-3 | +2.8 |
אופיר בוהדנה עמותת קריית מוצקין |
17.2 |
ליגת לאומית נשים 2022-2023 בית 1 | Φ:1 | |||
330230 דירוג 30/11/2022 תאריך 25/11/2022 |
סוניה טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
707.815 | 0-3 | -1 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
246.9 |
ליגת לאומית נשים 2022-2023 בית 1 | Φ:1 | |||
330225 דירוג 30/11/2022 תאריך 25/11/2022 |
דינה קורובין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
444.193 | 1-3 | -3 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
246.9 |
ליגת לאומית נשים 2022-2023 בית 1 | Φ:1 | |||
330232 דירוג 30/11/2022 תאריך 25/11/2022 |
דינה קורובין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
444.193 | 3-1 | +20 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
246.9 |
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 16 א-ב | Φ:0.7 | |||
325559 דירוג 30/11/2022 תאריך 05/11/2022 |
אושרי מתיתיהו מ. בני הרצליה |
213.1 | 1-3 | -4.2 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
246.9 |
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 16 א-ב | Φ:0.7 | |||
325542 דירוג 30/11/2022 תאריך 05/11/2022 |
ניר אולשר אופק קריית אונו |
574.175 | 0-3 | -1.4 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
246.9 |
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנים 16 א-ב | Φ:0.7 | |||
325540 דירוג 30/11/2022 תאריך 05/11/2022 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
246.9 | 2-3 | +2.8 |
נועם גמזו הפועל מבואות חרמון |
6.6 |
תחרות מסכמת מחנה אימונים צפון אוקטובר 22 דרג 2 | Φ:0.7 | |||
323033 דירוג 31/10/2022 תאריך 21/10/2022 |
גל כץ זמיר מכבי זאב זכרון יעקב |
223.1 | 0-3 | -3.5 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
216.1 |
תחרות מסכמת מחנה אימונים צפון אוקטובר 22 דרג 2 | Φ:0.7 | |||
323029 דירוג 31/10/2022 תאריך 21/10/2022 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
216.1 | 1-3 | +8.4 |
נמרוד הורן הפועל רמת ישי |
257.125 |
תחרות מסכמת מחנה אימונים צפון אוקטובר 22 דרג 2 | Φ:0.7 | |||
323026 דירוג 31/10/2022 תאריך 21/10/2022 |
רע קרול שחר מכבי זאב זכרון יעקב |
266.5 | 3-0 | +8.4 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
216.1 |
תחרות מסכמת מחנה אימונים צפון אוקטובר 22 דרג 2 | Φ:0.7 | |||
323024 דירוג 31/10/2022 תאריך 21/10/2022 |
נועם עטיה הפועל רמת ישי |
263.1 | 2-3 | -2.8 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
216.1 |
אליפות זכרון יעקב סוכות 22 נוער | Φ:0.7 | |||
321978 דירוג 31/10/2022 תאריך 13/10/2022 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
216.1 | 3-0 | -1.4 |
פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא |
472.717 |
אליפות זכרון יעקב סוכות 22 נוער | Φ:0.7 | |||
321975 דירוג 31/10/2022 תאריך 13/10/2022 |
רע קרול שחר מכבי זאב זכרון יעקב |
266.5 | 3-0 | +8.4 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
216.1 |
אליפות זכרון יעקב סוכות 22 נוער | Φ:0.7 | |||
321961 דירוג 31/10/2022 תאריך 13/10/2022 |
עדן נזרי טניס שולחן חיפה |
382.75 | 3-0 | +14 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
216.1 |
אליפות זכרון יעקב סוכות 22 נוער | Φ:0.7 | |||
321960 דירוג 31/10/2022 תאריך 13/10/2022 |
אורי ברלאי מכבי זאב זכרון יעקב |
0 | 3-0 | +0 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
216.1 |
אליפות זכרון יעקב סוכות 22 נוער | Φ:0.7 | |||
321958 דירוג 31/10/2022 תאריך 13/10/2022 |
גל כץ זמיר מכבי זאב זכרון יעקב |
223.1 | 0-3 | -3.5 |
יניטה פורטנוי אליצור קריית אתא |
216.1 |