1/16
|
1/8
|
1/4
|
1/2
|
גמר
|
מנצח
|
דן גולדמן מכבי תל אביב |
|
|
|
|
|
0/0 |
דן גולדמן מכבי תל אביב |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0/0 |
דן גולדמן מכבי תל אביב |
|
|
|
ירין יוסף רייך הפועל כפר סבא |
|
|
|
|
|
0/0 |
שי וינר מכבי כוכב יאיר - צור יגאל |
|
|
|
|
שי וינר מכבי כוכב יאיר - צור יגאל |
|
|
|
|
|
|
|
11/6 11/6 11/4 |
דן גולדמן מכבי תל אביב |
|
|
יגאל ויינרמן מכבי רחובות |
|
|
|
|
|
0/0 |
יגאל ויינרמן מכבי רחובות |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11/7 11/1 11/7 |
יגאל ויינרמן מכבי רחובות |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0/0 |
איתי לדרברג מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
איתי לדרברג מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
|
|
|
|
11/6 13/11 11/9 |
דן גולדמן מכבי תל אביב |
|
דניאל פרח מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
|
0/0 |
דניאל פרח מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11/8 11/8 11/8 |
דניאל פרח מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0/0 |
אורי גרטמן עירוני גבעתיים |
|
|
|
|
אורי גרטמן עירוני גבעתיים |
|
|
|
|
|
|
|
11/7 7/11 11/2 11/8 |
דניאל פרח מ. בני הרצליה |
|
|
גיל שנחה בית''ר באר שבע |
|
|
|
|
|
0/0 |
גיל שנחה בית''ר באר שבע |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11/8 8/11 11/8 11/8 |
גיל שנחה בית''ר באר שבע |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0/0 |
יונתן ספקטור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
|
|
יונתן ספקטור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8/11 8/11 11/8 11/8 8/11 |
שאדי חדאד הפועל עירוני נוף הגליל |
ליאב בוטבול מכבי תל אביב |
|
|
|
|
|
0/0 |
ליאב בוטבול מכבי תל אביב |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11/6 11/5 11/8 |
ליאב בוטבול מכבי תל אביב |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0/0 |
בר חלאוי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
|
|
בר חלאוי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
|
|
|
|
|
8/11 8/11 8/11 |
שאדי חדאד הפועל עירוני נוף הגליל |
|
|
ליאור וילנר מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
|
0/0 |
ליאור וילנר מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11/6 4/11 7/11 6/11 |
שאדי חדאד הפועל עירוני נוף הגליל |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0/0 |
שאדי חדאד הפועל עירוני נוף הגליל |
|
|
|
|
שאדי חדאד הפועל עירוני נוף הגליל |
|
|
|
|
|
|
|
|
11/9 8/11 11/8 11/8 |
שאדי חדאד הפועל עירוני נוף הגליל |
|
הרן מלצר מכבי תל אביב |
|
|
|
|
|
0/0 |
הרן מלצר מכבי תל אביב |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11/9 11/5 11/2 |
הרן מלצר מכבי תל אביב |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0/0 |
חגי הכהן מכבי רחובות |
|
|
|
|
חגי הכהן מכבי רחובות |
|
|
|
|
|
|
|
10/12 7/11 9/11 |
איתן בן ארי מ. בני הרצליה |
|
|
דניאל רזון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
|
|
|
11/4 16/14 6/11 11/9 |
דניאל רזון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
|
|
מעיין יזהר מכבי רחובות |
|
|
|
|
|
|
5/11 6/11 1/11 |
איתן בן ארי מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0/0 |
איתן בן ארי מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
איתן בן ארי מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
|
1/4
|
1/2
|
גמר
|
מקום 9
|
שי וינר מכבי כוכב יאיר - צור יגאל |
|
|
|
0/0 |
איתי לדרברג מ. בני הרצליה |
|
|
איתי לדרברג מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
0/0 |
יונתן ספקטור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
אורי גרטמן עירוני גבעתיים |
|
|
|
7/11 7/11 11/8 11/7 8/11 |
יונתן ספקטור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
יונתן ספקטור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
|
|
|
11/7 11/7 6/11 6/11 11/9 |
יונתן ספקטור הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
בר חלאוי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
|
11/9 11/6 11/7 |
ליאב בוטבול מכבי תל אביב |
|
|
ליאור וילנר מ. בני הרצליה |
|
|
|
|
11/3 11/2 11/9 |
ליאב בוטבול מכבי תל אביב |
|
חגי הכהן מכבי רחובות |
|
|
|
11/8 7/11 9/11 10/12 |
דניאל רזון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
דניאל רזון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
|
|
|