ניהול תחרויות טניס השולחן בישראל
DEV
אירועים
כולם
קריטריון
ליגה
ליגות העונה הנוכחית
ליגות מחוזיות
כולם
דירוג
גברים
נשים
בנים 21
בנות 21
בנים 18
בנות 18
בנים 15
בנות 15
בנים 13
בנות 13
בנים 11
בנות 11
הפחתה
תקנון
ארכיון
טבלת דירוג
מועדונים
כולם
כלים
שופטים
בית
3
4
5
6
7
8
9
10
12
20
עץ
8
16
32
64
128
טופס משחק (1x2)
טופס משחק (2x2)
חיבור
חיבור
שכחת את הסיסמא
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
ID של השחקן :
4187
קטגוריה :
C15
נקודות :
392.7
נשים
72
פעיל
דירוג
כולם
חיבור
אליפות פתח תקווה 23.3.24
15א
403432
1
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
אורי גרטמן
עירוני גבעתיים
7/11 14/12 11/6 12/10
403434
3
עומר יעקב
אופק קריית אונו
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
11/7 11/9 13/11
403457
5
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
גיא חלימי
אופק קריית אונו
3/11 6/11 7/11
403460
6
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
נח מיורק
עירוני גבעתיים
12/14 11/4 11/8 11/6
בוגרים ג'
403718
2
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
נעמי ארשנסקי
טנ''ש 2007 נתניה
8/11 8/11 7/11
403719
3
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
אלי כהן
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
4/11 12/10 5/11 8/11
403735
4
צבי פרידמן
הפועל תל אביב
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
11/4 11/4 11/9
403741
5
עילי אביב
אופק קריית אונו
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
11/9 11/9 6/11 13/11
403744
6
גל ברלינסקי
הפועל דרום השרון
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
8/11 8/11 11/7 11/7 9/11
אליפות לוד 9.3.24
15 ב
400300
2
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
עידו ברש
הפועל ירושלים
7/11 8/11 5/11
400301
3
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
אסף וקנין
הפועל לוד
7/11 11/9 8/11 3/11
400331
5
עמית לוי
מכבי רמת יצחק רמת גן
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
11/9 6/11 11/9 3/11 7/11
אליפות פתח תקווה 24.02.24
15א
397596
1
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
עילאי שמש
עירוני גבעתיים
11/5 8/11 6/11 11/5 3/11
397598
3
מתן פלדמן
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
4/11 2/11 6/11
397619
4
גלי בצלאל
עירוני גבעתיים
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
7/11 11/9 9/11 2/11
18
398004
1
מיקה מלמד
הפועל לוד
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
6/11 7/11 1/11
398005
2
עידן עופר
מכבי רחובות
הילה חזמה
עירוני גבעתיים
6/11 8/11 6/11
אליפות ראשון לציון-סבב 8
דרג א'
233912
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אושרי מלול
בית''ר ראשון לציון
9/11 9/11 12/10 7/11
233914
3
נתנאל אברמוב
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
6/11 8/11 10/12
233925
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ולרי סרייב
מכבי רחובות
11/9 11/9 9/11 11/6
אליפות לוד 22.2.20
12 א
232109
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יהלי וולטר
מכבי שהם
9/11 7/11 7/11
232110
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
7/11 7/11 9/11
232124
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יובל שריג
מכבי שהם
8/11 8/11 7/11
232126
6
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אורי בר מנשה
טנ''ש 2007 נתניה
11/5 11/6 11/8
אליפות ראשון לציון-תחרות 5
בוגרים
224802
1
עילאי פריטש
מ. בני הרצליה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
6/11 12/10 7/11 8/11
224803
2
עמנואל כהן
הפועל ירושלים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
7/11 5/11 9/11
224806
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יורם מיכאלי
בית''ר ראשון לציון
8/11 10/12 11/7 9/11
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020
בנים 13
221934
1
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 13/11 8/11 14/16
221935
2
עידו ליבוביץ
עירוני גבעתיים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 10/12 5/11
221938
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אליה סטפמן
הפועל גליל תחתון
9/11 3/11 6/11
פלייאוף תחתון
221959
1
דניאל קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
1/11 1/11 1/11
רנקליסט 2 - ב
13 מרכז
220758
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יהלי וולטר
מכבי שהם
7/11 7/11 4/11
220759
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יואב קמק
הפועל ארנון רמת גן
6/11 8/11 7/11
220786
5
אורי בן-זיו
אופק קריית אונו
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 11/9 11/8
220788
6
אורי חאיה
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 11/9 11/7
220789
7
ירוסלב שובוב
הפועל ארנון רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 11/9 8/11 8/11
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן
בנות 15
216606
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
קרינה טברובסקי
עירוני גבעתיים
7/11 7/11 7/11
216608
2
מוניקה מיירספלד
הפועל לוד
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/6 11/6 11/6
216609
3
תמר גולן
מכבי שהם
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/6 11/6 7/11 7/11 7/11
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15)
ראנקליסט ב' גיל 13
211114
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
4/11 9/11 9/11
211115
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יהודית ברונשטיין
הפועל בת ים
3/11 10/12 11/9 11/13
211138
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
איתי פנחסוב
מכבי שהם
9/11 12/14 9/11
211144
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יובל אלחזוב
עירוני גבעתיים
11/6 10/12 9/11 5/11
211147
6
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
11/6 12/10 11/9
211149
7
דניאל קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 11/8 11/7 11/6
רנקליסט 1 - עונה 2019-2020
בנות 15
212120
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
קרינה טברובסקי
עירוני גבעתיים
9/11 11/7 6/11 10/12
212122
2
אליה סטפמן
הפועל גליל תחתון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/7 11/5 11/8
212123
3
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 11/7 13/11
212133
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
סוניה ירובינסקי
הישגי כרמיאל
6/11 11/6 11/8 10/12 12/10
212138
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
תמר גולן
מכבי שהם
11/7 11/2 11/8
212142
6
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
מאסטרס כרמיאל מס' 2
בנות 16 (2004)
206847
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
12/10 11/5 11/6
206849
2
ספיר ברקוביץ
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
5/11 5/11 9/11
206850
3
אלה שביט
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 11/6 6/11 13/11
נשים
207029
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אירינה נורדקין
הישגי כרמיאל
3/11 4/11 1/11
207032
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יוליה אהרפי
הישגי כרמיאל
6/11 1/11 1/11
207036
4
דינה ירושבסקי
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
9/11 11/7 11/6 11/8
207037
5
איריס שטיין
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
6/11 8/11 11/8 11/9 9/11
ליגות נוער 2019-2020
מיני קדטים שפלה
227601
0
ה. חזמה
/
ג. ניב
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
ר חלמיש
/
א. מלול
בית''ר ראשון לציון
/
בית''ר ראשון לציון
8/11 8/11 11/7 11/5 11/4
227579
0
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
1/11 1/11 1/11
237314
0
נ. שרמן
/
מ. שירמן
הפועל לוד
/
הפועל לוד
נ שרון
/
ה. חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
11/7 11/6 12/10
227607
0
נתנאל אברמוב
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
219209
0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יהונתן ברונשטין
הפועל בת ים
5/11 6/11 7/11
219231
0
א. אורי
/
ר. עזר
הפועל ארנון רמת גן
/
הפועל ארנון רמת גן
ה חזמה
/
ג. ניב
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
7/11 11/6 12/10 14/16 11/5
227599
0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
רועי חלמיש
בית''ר ראשון לציון
7/11 2/11 10/12
227606
0
נ. אברמוב
/
א. ביתן
בית''ר ראשון לציון
/
בית''ר ראשון לציון
ג ניב
/
ה. חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
11/8 5/11 3/11 5/11
219230
0
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 11/5 12/10
227583
0
טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
227605
0
מתן פוקס
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 7/11 11/5 9/11 9/11
219212
0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יהודית ברונשטיין
הפועל בת ים
7/11 11/8 11/6 11/5
227581
0
ט. גרינפלד
/
א. שרון
בית''ר ראשון לציון
/
בית''ר ראשון לציון
ה חזמה
/
ג. ניב
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
1/11 1/11 1/11
227602
0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אושרי מלול
בית''ר ראשון לציון
7/11 11/6 9/11 11/6 11/7
219232
0
רני עזר
הפועל ארנון רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
219211
0
ה. חזמה
/
ג. ניב
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
ד טפויאן
/
י. ברונשטיין
הפועל בת ים
/
הפועל בת ים
7/11 6/11 5/11
ליגת לאומית נשים 2019-2020
לאומית נשים דרום
224105
0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אלינה לנצמן
הפועל טנ''ש באר שבע
/
217028
0
מישל וייספפר
בית''ר אשדוד
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
224104
0
נ. שרון
/
ה. חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
א לנצמן
/
ל. גונצ'רוק
הפועל טנ''ש באר שבע
/
הפועל טנ''ש באר שבע
11/8 11/8 11/5
217050
0
אינה קופינקה
הפועל בת ים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
12/10 11/5 4/11 11/8
217026
0
מ. וייספפר
/
נ. ממלין
בית''ר אשדוד
/
בית''ר אשדוד
ה חזמה
/
נ. שרון
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
9/11 11/7 5/11 11/9 4/11
224102
0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
לריסה גונצ'רוק
הפועל טנ''ש באר שבע
11/7 11/8 11/7
217024
0
נליה ממלין
בית''ר אשדוד
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
3/11 2/11 4/11
217048
0
ט. קופילוב
/
א. קופינקה
הפועל בת ים
/
הפועל בת ים
ה חזמה
/
נ. שרון
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
12/10 11/5 11/4
217046
0
טטיאנה קופילוב
הפועל בת ים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
10/12 12/14 6/11
אליפות ראשון לציון - תחרות 2
גילאים עד 2003
205391
1
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 8/11 8/11 11/9 13/11
205392
2
הילי ברבי
הפועל לוד
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 9/11 10/12
205395
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יובל ירוסלמסקי
בית''ר ראשון לציון
11/9 11/13 7/11 5/11
מאסטרס כרמיאל מס' 1
בנות 16 (2004)
204276
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
שני סלוצקי
הישגי כרמיאל
7/11 7/11 9/11
204278
2
Carina Ludwig
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
5/11 1/11 12/14
204279
3
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
7/11 11/6 10/12 9/11
נשים
204503
1
Liza Bobrovsky
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
70/72 11/9 11/8 2/11 6/11
204504
2
Sophie Pfeifer
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
3/11 7/11 5/11
204507
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ניקול רפין
הישגי כרמיאל
11/6 11/7 11/8
אליפות ראשון לציון - תחרות 1
צעירות 4.10.19
203471
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יהודית ברונשטיין
הפועל בת ים
7/11 8/11 10/12
203473
2
אלין נתנוב
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 11/2 11/6
203474
3
אלה שביט
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 11/6 11/8 11/6
203477
4
נועה שרון
מכבי ארזים רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/6 11/5 11/4
203478
5
יהודית ברונשטיין
הפועל בת ים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/6 11/6 7/11 7/11 11/9
אליפות גבעת שמואל ה-6
בנים/ות 13 א'
201923
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אילון סעדי
הפועל ארנון רמת גן
9/11 11/8 11/8 9/11 11/8
201924
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
איתי פנחסוב
מכבי שהם
11/9 11/6 11/4
בנים/ות 11 א'
201962
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יהלי אבני
הפועל ארנון רמת גן
9/11 8/11 9/11
201964
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
8/11 7/11 8/11
201966
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
עידו דפני
מכבי שהם
9/11 11/8 7/11 11/8 7/11
201958
4
גל ניב
מכבי ארזים רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 11/8 11/9
201960
5
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 11/6 11/3
201961
6
עידו דפני
מכבי שהם
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 11/8 11/7
אליפות כרמים רשלצ הפתוחה
סיבוב 1
198865
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
עידו שיינמן
מ. בני הרצליה
8/11 9/11 7/11
198867
3
עידו ליבוביץ
עירוני גבעתיים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
6/11 11/7 5/11 3/11
198882
4
שחר כרמלי
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
3/11 7/11 10/12
סיבוב 2
199095
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
רוני פרדין
בית''ר ראשון לציון
7/11 8/11 11/9 6/11
199097
3
נדב פרצי
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
7/11 8/11 11/4 10/12
199099
4
אלמוג בעל צדקה
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 9/11 13/11 11/8 12/10
199106
5
נתנאל אברמוב
ללא מועדון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
6/11 7/11 5/11
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה
15 א
198663
1
מושיקו נשיא
אופק קריית אונו
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 11/7 11/6
198664
2
יאיר קורסקוב
מועדון ספורט מעלה אדומים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 7/11 11/8 11/7 9/11
198671
4
אורי חאיה
מכבי ארזים רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
9/11 8/11 11/7 11/8 6/11
18 א
198695
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
גיא אבני
הפועל ארנון רמת גן
11/8 9/11 8/11 9/11
198697
2
עידו רשף
הפועל ארנון רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/7 11/6 6/11 8/11 11/5
198698
3
מרטין חרקובר
מכבי שהם
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/7 11/6 9/11 6/11 7/11
198700
4
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 11/7 9/11 6/11
198703
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
תמר גולן
מכבי שהם
11/6 11/7 11/5
תחרות 5 בגבעולים רמת גן
תחרות 5 גבעולים
198420
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ליאם שמש
מכבי ארזים רמת גן
1/11 1/11
198422
2
עומר שרוני
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/1 11/3
198423
3
אורי חאיה
מכבי ארזים רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
9/11 11/9 11/9
198426
4
נועה שרון
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/5 11/3 11/8
198427
5
אורי חאיה
מכבי ארזים רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
7/11 8/11 10/12
אליפות רמלה יוני 2019
11 א
198294
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
6/11 8/11 5/11
198295
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
גל חזן
הפועל לוד
8/11 9/11 5/11
198302
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אליאן דרביאן
מכבי דימונה
8/11 7/11 11/9 8/11
198304
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
עידו דפני
מכבי שהם
9/11 11/8 8/11 14/16
רנקליסט-5 2018-19
בנות 15
197166
1
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/6 11/8 11/9
197167
2
ניקול רפין
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
12/14 4/11 8/11
197170
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אליאן דרביאן
מכבי דימונה
3/11 6/11 6/11
197184
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יעל רייפלר
מכבי רחובות
11/5 11/9 7/11 6/11 5/11
197187
5
מרגרט ברן
מכבי רחובות
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
7/11 2/11 1/11
197192
6
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
11/9 11/3 3/11 11/7
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל
בנים 11 א
195942
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ינאי מרציאנו
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
4/11 6/11 11/8
195943
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אלון חסון
מ. בני הרצליה
8/11 8/11 6/11
195948
4
איל רייפלר
מכבי רחובות
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 6/11 11/7 9/11 7/11
בנות 15
196134
1
ליאל שוט
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 7/11 6/11
196135
2
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/7 8/11 6/11 8/11
אליפות שהם
גיל 11
196287
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אורי בר מנשה
טנ''ש 2007 נתניה
11/8 4/11 7/11 9/11
196288
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אורן מוסקוביץ
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
6/11 5/11 11/9 7/11
196301
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
11/8 6/11 9/11 8/11
196305
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
דניאל קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
6/11 10/12 9/11
196307
6
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אורי בר מנשה
טנ''ש 2007 נתניה
9/11 8/11 7/11
אליפות מכבי 2019
בנות 12
188472
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ליאנה שימונוב
מכבי דימונה
5/11 5/11 6/11
188474
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
פולינה טרנוביך
אליצור קריית אתא
4/11 6/11 5/11
188476
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
מיקה מלמד
בית''ר ראשון לציון
11/0 1/11 1/11
188487
4
אליאן דרביאן
מכבי דימונה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 11/3 11/5
188489
5
אביטל קרבץ
מכבי דימונה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 9/11 7/11
אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג
11 א'
193397
1
אופק אורי
הפועל ארנון רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 8/11 11/8 11/7
193398
2
מתן פוקס
עירוני גבעתיים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 9/11 11/8 11/8
193409
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
דניאל קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
9/11 8/11 7/11
193413
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
עילאי פריטש
מ. בני הרצליה
11/9 11/8 11/9
רנקליסט-5 2018-19 רמה ב'
בנים 13, מרכז, דרג ב'
195199
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
נדב פרצי
בית''ר ראשון לציון
5/11 8/11 11/7 6/11
195200
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
7/11 5/11 14/12 7/11
195203
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יוסף נאמן
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
8/11 7/11 9/11
195210
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
רועי ליבנר
עירוני גבעתיים
11/8 11/7 11/5
רנקליסט-4 2018-19
בנות 15
191872
1
אליזבט ננחוב
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 5/11 11/13 8/11
191873
2
לינל סורקין
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
1/11 6/11 8/11
בנות 15 פלייאוף תחתון
191941
1
נועה שרון
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/6 11/13 11/6 11/5
191943
2
יעל יהוד
מכבי שהם
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
15/17 11/9 8/11 8/11
רנקליסט-4 2018-19 רמה ב'
בנים 13, מרכז, דרג ב'
189882
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
נדב פרצי
בית''ר ראשון לציון
12/10 11/9 1/11 6/11 7/11
189884
3
מתן פוקס
עירוני גבעתיים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
12/10 10/12 7/11 11/5 11/8
189908
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
עילאי פריטש
מ. בני הרצליה
11/8 11/7 11/6
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019
בנות 11
183931
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
2/11 6/11 8/11
183933
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
מיקה מלמד
בית''ר ראשון לציון
2/11 3/11 3/11
183935
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
פולינה טרנוביך
אליצור קריית אתא
7/11 6/11 4/11
183943
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
נועה שרון
בית''ר ראשון לציון
13/11 3/11 5/11 8/11
183945
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אליאן דרביאן
מכבי דימונה
9/11 7/11 11/8 9/11
זוגות בנות 13
184942
1
נ. שרון
/
ה. חזמה
בית''ר ראשון לציון
/
מכבי ארזים רמת גן
ע נובק
/
פ. טרנוביך
אליצור קריית אתא
/
אליצור קריית אתא
10/12 6/11 11/9 8/11
184945
2
נ. שרון
/
ה. חזמה
בית''ר ראשון לציון
/
מכבי ארזים רמת גן
ל שוט
/
ש. הרון
הישגי כרמיאל
/
הישגי כרמיאל
11/6 11/2 11/5
אליפות תל אביב
גיל 11
183290
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אשל בלמקר
מכבי שהם
8/11 8/11 9/11
183292
2
יונתן נפומניאשצי
מכבי רחובות
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/6 11/7 11/9
183293
3
עילאי פריטש
מ. בני הרצליה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 11/7 8/11 9/11 11/6
183306
5
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/7 7/11 7/11 11/13
183308
6
דניאל קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 8/11 8/11 7/11
רנקליסט-3 2018-19
בנות 15
185554
1
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
10/12 6/11 3/11
185555
2
ניקול רפין
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
6/11 8/11 6/11
בנות 15 פלייאוף תחתון
185705
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
לוטם קופרווסר
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
5/11 6/11 8/11
185708
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ספיר ברקוביץ
הישגי כרמיאל
11/9 11/8 8/11 10/12 11/7
אליפות רמלה
11 א
181140
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אריאל שימונוב
מכבי דימונה
5/11 6/11 2/11
181142
2
יהלי וולטר
מכבי שהם
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 8/11 11/6 11/7
181143
3
איתמר עמר
מכבי דימונה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
12/10 9/11 11/7 5/11 11/8
181160
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
מתן פוקס
עירוני גבעתיים
8/11 9/11 5/11
181164
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
5/11 8/11 6/11
181166
6
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
עילאי פריטש
מ. בני הרצליה
11/9 11/7 11/7
13 ב
181177
1
אביטל קרבץ
מכבי דימונה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
6/11 11/9 8/11 8/11
181180
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
קרינה טברובסקי
עירוני גבעתיים
8/11 11/8 11/7 11/9
181182
3
איתמר עמר
מכבי דימונה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/7 11/9 11/13 11/3
אליפות תל אביב הפתוחה
גיל 11 א
175045
1
יהלי וולטר
מכבי שהם
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
7/11 11/7 11/8 11/9
175046
2
טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/8 12/10 9/11 7/11 11/8
175051
4
אורי בר מנשה
טנ''ש 2007 נתניה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 8/11 11/8 11/8
175053
5
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
9/11 9/11 7/11
גיל 13 ב
175024
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ארטיום גל
טנ''ש 2007 נתניה
9/11 7/11 6/11
175027
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
דניאל מורן
הפועל תל אביב
9/11 7/11 5/11
175028
4
איתן סלע
הפועל תל אביב
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 11/7 11/7
תחרות קנטרי גורן
גיל 11
172429
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
8/11 11/6 11/6 8/11 11/8
172430
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
יהונתן מבורך
הפועל ירושלים
6/11 11/7 11/6 8/11 9/11
172421
4
עילאי פריטש
מ. בני הרצליה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 6/11 7/11
רנקליסט-2 2018-19 רמה ב'
בנים 13, מרכז, דרג ב'
169236
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אלמוג בעל צדקה
בית''ר ראשון לציון
11/6 7/11 11/8 11/6
169238
3
רועי ליבנר
עירוני גבעתיים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
6/11 7/11 7/11
רנקליסט 1 - 2018-2019
בנות 15
167159
1
יעל רייפלר
מכבי רחובות
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
3/11 3/11 7/11
167160
2
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
9/11 4/11 6/11
167163
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
נועה שרון
בית''ר ראשון לציון
9/11 4/11 7/11
בנות 15 פלייאוף תחתון
167411
2
יעל יהוד
מכבי שהם
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
1/11 11/8 2/11 4/11
רנקליסט-1 2018-19 רמה ב'
בנים 13, מרכז, דרג ב'
165867
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
נועה שרון
בית''ר ראשון לציון
10/12 6/11 4/11
165869
3
רועי ליבנר
עירוני גבעתיים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 5/11 6/11
165887
4
מתן פוקס
עירוני גבעתיים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
8/11 11/9 9/11 7/11
מאסטרס כרמיאל-1
גיל 9
165214
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
פולינה טרנוביך
אליצור קריית אתא
3/11 6/11 14/12
165217
2
אילן אלטמן
אליצור קריית אתא
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
12/14 11/9 11/8 11/5
165219
3
ולריה ליבקינד
אליצור קריית אתא
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/1 11/1 11/1
165221
4
טומי גרינפלד
הפועל ארנון רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
9/11 11/9 6/11 5/11
165225
5
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
טל דימנט
הישגי כרמיאל
5/11 9/11 5/11
ליגות נוער 2018-2019
מיני קדטים מרכז
179810
0
י. אלחזוב
/
י. בכר
עירוני גבעתיים
/
עירוני גבעתיים
ה חזמה
/
א. ביתן
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
11/6 11/9 11/6
179757
0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ניר קולטניק
אופק קריית אונו
/
179754
0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
מושיקו נשיא
אופק קריית אונו
8/11 10/12 12/10 14/12 14/16
188199
0
מ. פוקס
/
ע. אלימלך
עירוני גבעתיים
/
עירוני גבעתיים
א ביתן
/
ה. חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
6/11 11/4 7/11 11/8 11/4
179745
0
ה. חזמה
/
א. ביתן
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
ט גרינפלד
/
י. קמק
הפועל ארנון רמת גן
/
הפועל ארנון רמת גן
3/11 4/11 5/11
187812
0
ע. בן-עמי
/
א. חננאל
אופק קריית אונו
/
אופק קריית אונו
א חאיה
/
ה. חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
11/13 3/11 4/11
מיני קדטים שלב ב מרכז - תל אביב
192811
0
ה. חזמה
/
א. חאיה
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
א חסון
/
ד. קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
/
מ. בני הרצליה
11/8 7/11 6/11 14/12 7/11
192796
0
ע. בן-עמי
/
א. חננאל
אופק קריית אונו
/
אופק קריית אונו
א ביתן
/
ה. חזמה
מכבי ארזים רמת גן
/
מכבי ארזים רמת גן
11/8 6/11 5/11 1/11
192810
0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אלון חסון
מ. בני הרצליה
9/11 5/11 8/11
192803
0
יואב עיואן
אופק קריית אונו
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
2/11 7/11 7/11
192799
0
רביד סלודובניק
אופק קריית אונו
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
5/11 11/8 4/11 11/5 5/11
192813
0
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
דניאל קרבצ'נקו
מ. בני הרצליה
/
מיני קדטים משחקי הצלבה
196620
0
איתי ישראלי
הפועל ארנון רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
1/11 6/11 4/11
196616
0
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
7/11 11/8 4/11 7/11
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גילאי 11
161181
1
גלעד לוין
טנ''ש נס ציונה
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
9/11 8/11 7/11
161184
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
איתי שרון
בית''ר ראשון לציון
9/11 8/11 9/11
161186
3
רביד סלודובניק
אופק קריית אונו
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/9 11/6 11/5
161194
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
קרינה טברובסקי
אופק קריית אונו
9/11 8/11 11/8 11/9 11/8
גילאי 13
161260
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
אוריאל כהן
אופק קריית אונו
11/7 11/8 7/11 11/8
161261
3
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
עירד דניאל
אופק קריית אונו
9/11 11/8 7/11 11/8 11/7
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל
נוער מתחילים דרג א
160306
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
נדב למדן
הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה
10/12 11/5 9/11 11/6 8/11
160308
3
מור בן טובים
הפועל ארנון רמת גן
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
1/11 8/11 4/11
160329
4
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
איתי יעקובי
הפועל גליל תחתון
11/8 11/7 11/6
רנקליסט 6 - 2017-2018
בנות 15 א'
159799
1
אלה שביט
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
4/11 3/11 6/11
159802
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
תמר גולן
מכבי שהם
11/3 13/11 11/7
159804
3
ספיר ברקוביץ
הישגי כרמיאל
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
4/11 3/11 8/11
בנות 15 א' - מקומות 9-16
159818
1
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
נועה שרון
בית''ר ראשון לציון
4/11 6/11 9/11
159821
2
יעל יהוד
מכבי שהם
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
6/11 8/11 4/11
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן
בנות 9
151247
1
נועה שרון
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/1 11/7 11/7
151250
2
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
מאי מוסארי
עירוני גבעתיים
0/11 1/11 2/11
151252
3
אמי אסטיס
עירוני גבעתיים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/2 11/2 11/3
151235
6
שירה נבון
עירוני גבעתיים
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/2 11/2 11/2
151236
7
נועה שרון
בית''ר ראשון לציון
הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
11/0 11/5 11/2
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:
galaanb@gmail.com