רנקליסט-5 2018-19 בנים 13 | Φ:1.5 | |||
196440 דירוג 31/05/2019 תאריך 28/05/2019 |
אלינור דוידוב מכבי דימונה |
811.1 | 0-3 | -1.5 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
רנקליסט-5 2018-19 בנים 13 פלייאוף תחתון | Φ:1.5 | |||
196547 דירוג 31/05/2019 תאריך 28/05/2019 |
ליאל שוט הישגי כרמיאל |
581.075 | 1-3 | -3 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 13 א | Φ:0.7 | |||
196013 דירוג 31/05/2019 תאריך 25/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 3-0 | -1.4 |
גלעד לוין טנ''ש נס ציונה |
668.5 |
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 13 א | Φ:0.7 | |||
196011 דירוג 31/05/2019 תאריך 25/05/2019 |
איל רייפלר מכבי רחובות |
299.5 | 3-0 | +4.9 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 13 א | Φ:0.7 | |||
196008 דירוג 31/05/2019 תאריך 25/05/2019 |
עילאי פריטש מ. בני הרצליה |
509 | 3-1 | +14 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 13 א | Φ:0.7 | |||
196005 דירוג 31/05/2019 תאריך 25/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 1-3 | +4.9 |
עידו רשף הפועל ארנון רמת גן |
283.4 |
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 13 א | Φ:0.7 | |||
196003 דירוג 31/05/2019 תאריך 25/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 0-4 | +4.2 |
אלון חסון מ. בני הרצליה |
245.2 |
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 13 א | Φ:0.7 | |||
196001 דירוג 31/05/2019 תאריך 25/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 0-3 | +2.8 |
איתי פנחסוב מכבי שהם |
106.5 |
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל 15 ב | Φ:0.7 | |||
196209 דירוג 31/05/2019 תאריך 25/05/2019 |
אדיר שומר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
145.8 | 2-3 | -8.4 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל 15 ב | Φ:0.7 | |||
196208 דירוג 31/05/2019 תאריך 25/05/2019 |
אמיתי זיו הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
219.1 | 3-2 | +4.2 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל 15 ב | Φ:0.7 | |||
196206 דירוג 31/05/2019 תאריך 25/05/2019 |
אדיר שומר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
145.8 | 3-1 | +2.8 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל 15 ב | Φ:0.7 | |||
196204 דירוג 31/05/2019 תאריך 25/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 0-3 | +2.8 |
עומרי קומל מכבי רחובות |
66.8 |
אליפות שהם גיל 13 | Φ:0.7 | |||
196345 דירוג 31/05/2019 תאריך 18/05/2019 |
גלעד לוין טנ''ש נס ציונה |
668.5 | 3-0 | +19.6 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
אליפות שהם גיל 13 | Φ:0.7 | |||
196343 דירוג 31/05/2019 תאריך 18/05/2019 |
גילי אנגלר טנ''ש נס ציונה |
691 | 2-3 | -1.4 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
אליפות שהם גיל 13 | Φ:0.7 | |||
196341 דירוג 31/05/2019 תאריך 18/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 1-3 | +6.3 |
רועי ליבנר עירוני גבעתיים |
350.385 |
אליפות שהם גיל 13 | Φ:0.7 | |||
196336 דירוג 31/05/2019 תאריך 18/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 0-3 | +2.8 |
איתי פנחסוב מכבי שהם |
106.5 |
אליפות שהם גיל 13 | Φ:0.7 | |||
196350 דירוג 31/05/2019 תאריך 18/05/2019 |
מתן פוקס עירוני גבעתיים |
466.4 | 3-1 | +11.2 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
אליפות שהם גיל 13 | Φ:0.7 | |||
196349 דירוג 31/05/2019 תאריך 18/05/2019 |
אורי מלרון אופק קריית אונו |
0 | 3-0 | +0 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
אליפות שהם גיל 13 | Φ:0.7 | |||
196347 דירוג 31/05/2019 תאריך 18/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 1-3 | +3.5 |
נדב פרצי בית''ר ראשון לציון |
167.7 |
רנקליסט-5 2018-19 רמה ב' בנים 13, מרכז, דרג ב' | Φ:1 | |||
195215 דירוג 31/05/2019 תאריך 12/05/2019 |
איתי ישראלי הפועל ארנון רמת גן |
387.937 | 0-3 | -4 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 |
רנקליסט-5 2018-19 רמה ב' בנים 13, מרכז, דרג ב' | Φ:1 | |||
195214 דירוג 31/05/2019 תאריך 12/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 0-3 | +7 |
עידו רשף הפועל ארנון רמת גן |
283.4 |
רנקליסט-5 2018-19 רמה ב' בנים 13, מרכז, דרג ב' | Φ:1 | |||
195211 דירוג 31/05/2019 תאריך 12/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 0-3 | +5 |
נדב פרצי בית''ר ראשון לציון |
167.7 |
רנקליסט-5 2018-19 רמה ב' בנים 13, מרכז, דרג ב' | Φ:1 | |||
195188 דירוג 31/05/2019 תאריך 12/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 0-3 | +6 |
רועי חלמיש בית''ר ראשון לציון |
235.7 |
רנקליסט-5 2018-19 רמה ב' בנים 13, מרכז, דרג ב' | Φ:1 | |||
195187 דירוג 31/05/2019 תאריך 12/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 1-3 | +5 |
דביר זינגר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
163.6 |
אליפות נס ציונה 13 א | Φ:0.7 | |||
194588 דירוג 31/05/2019 תאריך 11/05/2019 |
אופק ביתן מכבי ארזים רמת גן |
356.7 | 3-0 | -1.4 |
גלעד לוין טנ''ש נס ציונה |
668.5 |