ליגת א גברים 2023-2024 בית 7 | Φ:1 | |||
381880 דירוג 31/12/2023 תאריך 14/12/2023 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
44.3 | 3-0 | -1 |
אופיר ספקטור טנ''ש 2007 נתניה |
480.13 |
ליגת א גברים 2023-2024 בית 7 | Φ:1 | |||
381882 דירוג 31/12/2023 תאריך 14/12/2023 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
44.3 | 3-1 | -1 |
עילאי סרף טנ''ש 2007 נתניה |
468.4 |
אליפות ישראל 2023 בנים 15 | Φ:2 | |||
367888 דירוג 31/07/2023 תאריך 02/07/2023 |
אולג טימצ'נקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
8 | 0-3 | -10 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
14.3 |
אליפות ישראל 2023 בנים 15 | Φ:2 | |||
367886 דירוג 31/07/2023 תאריך 02/07/2023 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
14.3 | 0-3 | +40 |
כפיר קויש עירוני גבעתיים |
211.5 |
אליפות ישראל 2023 בנים 15 | Φ:2 | |||
367883 דירוג 31/07/2023 תאריך 02/07/2023 |
קורן אדר הפועל רמת ישי |
785.3 | 0-3 | +0 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
14.3 |
אליפות אבן יהודה 21.4.23 דרג ב' | Φ:0.7 | |||
359662 דירוג 30/04/2023 תאריך 21/04/2023 |
רותם יעקובי הפועל דרום השרון |
2.6 | 0-3 | -3.5 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 |
אליפות אבן יהודה 21.4.23 דרג ב' | Φ:0.7 | |||
359647 דירוג 30/04/2023 תאריך 21/04/2023 |
יובל לופו טנ''ש 2007 נתניה |
146.425 | 0-3 | -2.1 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 |
אליפות אבן יהודה 21.4.23 דרג ב' | Φ:0.7 | |||
359645 דירוג 30/04/2023 תאריך 21/04/2023 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 | 0-3 | +6.3 |
עומרי כתר מכבי אבן יהודה |
1 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
347766 דירוג 28/02/2023 תאריך 16/02/2023 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 | 3-0 | -4 |
יהונתן שפרונץ מרכז לחינוך וספורט רמת השרון |
47.6 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
347770 דירוג 28/02/2023 תאריך 16/02/2023 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 | 3-1 | -5 |
יובל ופנירסקי מרכז לחינוך וספורט רמת השרון |
19 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
347774 דירוג 28/02/2023 תאריך 16/02/2023 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 | 3-1 | -5 |
טום גבאי מרכז לחינוך וספורט רמת השרון |
9 |
אליפות אבן יהודה הפתוחה דרג א' | Φ:0.7 | |||
347147 דירוג 28/02/2023 תאריך 13/02/2023 |
רני מעוז מכבי אבן יהודה |
350.6 | 0-3 | -1.4 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 |
אליפות אבן יהודה הפתוחה דרג א' | Φ:0.7 | |||
347146 דירוג 28/02/2023 תאריך 13/02/2023 |
גיא וילונסקי טנ''ש 2007 נתניה |
43.3 | 0-3 | -2.8 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
343115 דירוג 31/01/2023 תאריך 19/01/2023 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 | 3-1 | -4 |
איתמר סגל מ. בני הרצליה |
98.2 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
343119 דירוג 31/01/2023 תאריך 19/01/2023 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 | 3-0 | -3 |
יואב שלו מ. בני הרצליה |
123.8 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
343123 דירוג 31/01/2023 תאריך 19/01/2023 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 | 3-0 | -2 |
אושרי מתיתיהו מ. בני הרצליה |
377.2 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
339125 דירוג 31/01/2023 תאריך 05/01/2023 |
יהונתן שפרונץ מרכז לחינוך וספורט רמת השרון |
0 | 1-3 | +0 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
339128 דירוג 31/01/2023 תאריך 05/01/2023 |
יובל ופנירסקי מרכז לחינוך וספורט רמת השרון |
1 | 1-3 | -5 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
339132 דירוג 31/01/2023 תאריך 05/01/2023 |
טום גבאי מרכז לחינוך וספורט רמת השרון |
1 | 0-3 | -5 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
334002 דירוג 31/12/2022 תאריך 08/12/2022 |
איתמר סגל מ. בני הרצליה |
71.6 | 0-3 | -4 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
334005 דירוג 31/12/2022 תאריך 08/12/2022 |
יואב שלו מ. בני הרצליה |
53.7 | 1-3 | -4 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 |
ליגה קדטים 2022-2023 שלב בתים ראשון | Φ:1 | |||
334009 דירוג 31/12/2022 תאריך 08/12/2022 |
אושרי מתיתיהו מ. בני הרצליה |
283.8 | 0-3 | -2 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
1 |
אליפות אבן יהודה סבב 1 סבב ב | Φ:0.7 | |||
316868 דירוג 31/08/2022 תאריך 04/08/2022 |
רם דדון מכבי אבן יהודה |
1 | 0-3 | +0 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
0 |
תחרות קבוצתית הרשתות הכחולות סיבוב אחד עשרה | Φ:0.7 | |||
314374 דירוג 31/07/2022 תאריך 15/07/2022 |
נועם טורגמן מכבי ארזים רמת גן |
1 | 0-3 | +0 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
0 |
תחרות קבוצתית הרשתות הכחולות סיבוב עשירי | Φ:0.7 | |||
314185 דירוג 31/07/2022 תאריך 08/07/2022 |
תומר אנגל מכבי אבן יהודה |
0 | 3-0 | +0 |
ארד נהרי מכבי ארזים רמת גן |
0 |