מחוז צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל עירוני נוף הגליל M1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני גבעתיים M1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי זאב זכרון יעקב M2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | |
4 | מכבי תל אביב M1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | |
5 | מ. בני הרצליה M2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | |
6 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
7 | הישגי כרמיאל M1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
סיבוב הבא | סיבוב : 14 | |||
---|---|---|---|---|
מכבי תל אביב M1 | עירוני גבעתיים M1 | |||
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1 | הישגי כרמיאל M1 |
מחוז דרום
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | בית''ר ראשון לציון M3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | |
2 | מכבי דימונה M1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | |
3 | הפועל ירושלים M1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | |
4 | הפועל פתח תקווה M1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | |
5 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | |
6 | הפועל לוד M1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | |
7 | מ. בני הרצליה M3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
סיבוב הבא | סיבוב : 14 | |||
---|---|---|---|---|
בית''ר ראשון לציון M3 | הפועל לוד M1 |
על נשים צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל גליל תחתון F1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | |
2 | הישגי כרמיאל F1 | 9 | 7 | 0 | 2 | 16 | |
3 | אליצור קריית אתא F1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 13 | |
5 | טניס שולחן חיפה F1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
6 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 |
על נשים דרום
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי דימונה F1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | |
2 | מ. בני הרצליה F1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
3 | הפועל לוד F3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | הפועל ירושלים F1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
5 | מכבי תל אביב F2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 11 | |
6 | הפועל פתח תקווה F1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 7 |
1 | = | טל ישראלי | הפועל עירוני נוף הגליל |
2 | = | איתי שושן | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
3 | = | יניב שרון | בית''ר ראשון לציון |
4 | = | אנדרה סילבה | עירוני גבעתיים |
5 | = | עמית גורן | הפועל עירוני נוף הגליל |
6 | = | עמרי בן ארי | עירוני גבעתיים |
7 | = | יונתן שוסטרמן | אופק קריית אונו |
8 | = | מיכאל טאובר | עירוני גבעתיים |
9 | = | רון דוידוביץ | הפועל עירוני נוף הגליל |
10 | = | איתי אביבי | הפועל חיפה |
1 | = | מרינה קרבצנקו | מ. בני הרצליה |
2 | = | ניקול טרוסמן | אליצור קריית אתא |
3 | = | כרמית דור | הפועל ירושלים |
4 | = | אלינור דוידוב | מכבי דימונה |
5 | = | סיני יצחקי | הפועל גליל תחתון |
6 | 2+ | אלנה רוב | מכבי דימונה |
7 | 1- | ויטל קרלין | מ. בני הרצליה |
8 | 1- | שרית חוזה | מ. בני הרצליה |
9 | = | שלי גלמן | הישגי כרמיאל |
10 | = | רומי טילקין | הישגי כרמיאל |