ליגה

בית 1

## קבוצות + = - נ
1 עירוני גבעתיים M1 0 0 0 0 0
2 מכבי תל אביב M1 0 0 0 0 0
3 מכבי זאב זכרון יעקב M2 0 0 0 0 0
4 הפועל עירוני נוף הגליל M1 0 0 0 0 0
5 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1 0 0 0 0 0
6 הישגי כרמיאל M1 0 0 0 0 0
7 מ. בני הרצליה M2 0 0 0 0 0
כל התוצאות
סיבוב הבא סיבוב : 12
הפועל עירוני נוף הגליל M1 עירוני גבעתיים M1
מכבי זאב זכרון יעקב M2 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1
מכבי תל אביב M1 הישגי כרמיאל M1

בית 2

## קבוצות + = - נ
1 מכבי דימונה M1 0 0 0 0 0
2 הפועל פתח תקווה M1 0 0 0 0 0
3 מ. בני הרצליה M3 0 0 0 0 0
4 הפועל לוד M1 0 0 0 0 0
5 הפועל ירושלים M1 0 0 0 0 0
6 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0 0 0 0 0
7 בית''ר ראשון לציון M3 0 0 0 0 0
כל התוצאות
סיבוב הבא סיבוב : 12
הפועל לוד M1 מכבי דימונה M1
מ. בני הרצליה M3 הפועל ירושלים M1
הפועל פתח תקווה M1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2

על נשים צפון

## קבוצות + = - נ
1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F1 2 2 0 0 4
2 אליצור קריית אתא F1 1 1 0 0 2
3 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F2 2 0 0 2 2
4 טניס שולחן חיפה F1 1 0 0 1 1
5 הישגי כרמיאל F1 0 0 0 0 0
6 הפועל גליל תחתון F1 0 0 0 0 0
כל התוצאות
סיבוב הבא סיבוב : 10
הישגי כרמיאל F1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F1
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F2 טניס שולחן חיפה F1
הפועל גליל תחתון F1 אליצור קריית אתא F1

על נשים דרום

## קבוצות + = - נ
1 מ. בני הרצליה F1 3 3 0 0 6
2 הפועל פתח תקווה F1 6 0 0 6 6
3 הפועל ירושלים F1 3 2 0 1 5
4 מכבי דימונה F1 2 2 0 0 4
5 הפועל לוד F3 1 1 0 0 2
6 מכבי תל אביב F2 1 0 0 1 1
כל התוצאות
סיבוב הבא סיבוב : 10
הפועל לוד F3 מכבי תל אביב F2
מ. בני הרצליה F1 1:3 הפועל פתח תקווה F1
הפועל ירושלים F1 מכבי דימונה F1

דירוג

1 = טל ישראלי הפועל עירוני נוף הגליל
2 = איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
3 = יניב שרון בית''ר ראשון לציון
4 = אנדרה סילבה עירוני גבעתיים
5 = עמרי בן ארי עירוני גבעתיים
6 = יונתן שוסטרמן אופק קריית אונו
7 = מיכאל טאובר עירוני גבעתיים
8 = עמית גורן הפועל עירוני נוף הגליל
9 = רון דוידוביץ הפועל עירוני נוף הגליל
10 = איתי אביבי הפועל חיפה
דירוג
1 = מרינה קרבצנקו מ. בני הרצליה
2 = ניקול טרוסמן אליצור קריית אתא
3 = כרמית דור הפועל ירושלים
4 = אלינור דוידוב מכבי דימונה
5 = סיני יצחקי הפועל גליל תחתון
6 = שרית חוזה מ. בני הרצליה
7 = ויטל קרלין מ. בני הרצליה
8 = אלנה רוב מכבי דימונה
9 = שלי גלמן הישגי כרמיאל
10 = רומי טילקין הישגי כרמיאל
דירוג
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com