אליצור קריית אתא | |
---|---|
ישוב : | קריית אתא (580096675) |
אחראי : | יעקב בקר |
אתר אינטרנט : | |
דוא''ל : | solo100@inter.net.il, bakerj@zahav.net.il |
כתובת : | כתובת לוייז: רחוב בורוכוב 58 |
לאומית גברים צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני מעלות תרשיחא M1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 21 | |
2 | הפועל חיפה M1 | 9 | 9 | 0 | 0 | 18 | |
3 | הפועל חיפה M3 | 11 | 7 | 0 | 4 | 18 | |
4 | הפועל גליל תחתון M3 | 9 | 5 | 0 | 4 | 14 | |
5 | הפועל גליל תחתון M1 | 9 | 5 | 0 | 4 | 14 | |
6 | מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 | |
7 | מכבי זאב זכרון יעקב M3 | 11 | 3 | 0 | 8 | 14 | |
8 | אליצור קריית אתא M1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 |
ארצית גברים צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל רמת ישי M1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | |
2 | הפועל עירוני נוף הגליל M2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
3 | אליצור קריית אתא M5 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | הפועל עירוני צפת M1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | |
5 | הפועל רמת ישי M4 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
6 | הפועל עירוני נוף הגליל M3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 |
על נשים צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל גליל תחתון F1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | |
2 | הישגי כרמיאל F1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
3 | אליצור קריית אתא F1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 14 | |
5 | טניס שולחן חיפה F1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
6 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 |
על נשים פלייאוף
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 5 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אליצור קריית אתא C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | מכבי תל אביב C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | טניס שולחן חיפה C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | מכבי שהם C4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 1
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב F1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 15 | |
2 | אליצור קריית אתא F2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | |
3 | הפועל יוקנעם F1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | |
4 | הישגי כרמיאל F4 | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | |
5 | הישגי כרמיאל F3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 9 |
הצלבה - עליה סיבוב ראשון
כל התוצאותפליאוף עליה שלב שני
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל טנ''ש באר שבע F2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | הפועל לוד F4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | אליצור קריית אתא F2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
גביע קדטיות
כל התוצאותבית 3
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | טניס שולחן חיפה M3 | 12 | 11 | 0 | 1 | 23 | |
2 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M5 | 12 | 10 | 0 | 2 | 22 | |
3 | עמותת קריית מוצקין M1 | 12 | 9 | 0 | 3 | 21 | |
4 | אליצור קריית אתא M3 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
5 | טניס שולחן חיפה M2 | 12 | 5 | 0 | 7 | 17 | |
6 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M6 | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | |
7 | עמותת קריית מוצקין M2 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 | |
8 | אליצור קריית אתא M2 | 12 | 1 | 0 | 11 | 13 |
בית 6 צפון שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הישגי כרמיאל K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מועדון טניס שולחן עפולה K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל גליל תחתון K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | אליצור קריית אתא K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |