עירוני גבעתיים | |
---|---|
ישוב : | גבעתיים (580184828) |
אחראי : | עמרי בן ארי |
אתר אינטרנט : | |
דוא''ל : | omryba@gmail.com |
כתובת : | המעיין 19, גבעתיים |
מחוז צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל עירוני נוף הגליל M1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | |
2 | עירוני גבעתיים M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
3 | מכבי תל אביב M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
4 | הישגי כרמיאל M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
5 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | |
6 | מכבי זאב זכרון יעקב M2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | |
7 | מ. בני הרצליה M2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 |
לאומית גברים מרכז
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק קריית אונו M2 | 11 | 11 | 0 | 0 | 22 | |
2 | מכבי תל אביב M2 | 11 | 10 | 0 | 1 | 21 | |
3 | מכבי תל אביב M4 | 11 | 8 | 0 | 3 | 19 | |
4 | אופק קריית אונו M3 | 12 | 5 | 0 | 7 | 17 | |
5 | מ. בני הרצליה M1 | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | |
6 | טנ''ש 2007 נתניה M1 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | |
7 | מ. בני הרצליה M4 | 11 | 3 | 0 | 8 | 14 | |
8 | עירוני גבעתיים M2 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 |
ארצית גברים מרכז א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק קריית אונו M1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | |
2 | מכבי תל אביב M7 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
3 | מכבי שהם M3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | אופק קריית אונו M8 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | |
5 | עירוני גבעתיים M3 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
6 | מכבי שהם M4 | 10 | 1 | 0 | 9 | 11 |
משחקי השרדות
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 4 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני גבעתיים C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי שהם C4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | אופק קריית אונו C2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | עירוני מודיעין C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 6 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |
2 | עירוני גבעתיים C1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |
3 | הפועל גליל תחתון C2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |
4 | הפועל באר טוביה C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 |
גביע המדינה
כל התוצאותגביע איגוד
כל התוצאותגביע קדטים
כל התוצאותגביע קדטיות
כל התוצאותגביע מיני קדטים
כל התוצאותבית 8
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני טנ''ש ראש העין M1 | 12 | 12 | 0 | 0 | 24 | |
2 | הפועל פתח תקווה M4 | 13 | 10 | 0 | 3 | 23 | |
3 | הפועל פתח תקווה M3 | 13 | 10 | 0 | 3 | 23 | |
4 | עירוני גבעתיים M5 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
5 | מרכז לחינוך וספורט רמת השרון M1 | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | |
6 | אופק קריית אונו M4 | 12 | 5 | 0 | 7 | 16 | |
7 | אופק קריית אונו M10 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | |
8 | עירוני גבעתיים M4 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
בית 9
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי תל אביב M8 | 12 | 11 | 0 | 1 | 23 | |
2 | הפועל ארנון רמת גן M1 | 12 | 11 | 0 | 1 | 23 | |
3 | עירוני גבעתיים M7 | 12 | 8 | 0 | 4 | 20 | |
4 | אופק קריית אונו M5 | 12 | 7 | 0 | 5 | 19 | |
5 | עירוני גבעתיים M6 | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | |
6 | אופק קריית אונו M6 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | |
7 | הפועל תל אביב M1 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 | |
8 | הפועל ארנון רמת גן M3 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 |
שלב ג פלייאוף
כל התוצאותבית 9 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק קריית אונו K2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני גבעתיים K3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | טנ''ש נס ציונה K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל ארנון רמת גן K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 10 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני גבעתיים K4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני טנ''ש ראש העין K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | אופק קריית אונו K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל ארנון רמת גן K2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 2 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל פתח תקווה K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני גבעתיים K4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי תל אביב K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי גדרה K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 4 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני גבעתיים K3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | בית''ר ראשון לציון K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי תל אביב K2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 6 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב K1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | עירוני גבעתיים K2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | הפועל רמת ישי K2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | הפועל לוד K2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 8 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני גבעתיים K1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | מכבי שהם K1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | אופק קריית אונו K2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | בית''ר אשדוד K1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |