ניהול תחרויות טניס השולחן בישראל
DEV
אירועים
כולם
קריטריון
ליגה
ליגות העונה הנוכחית
ליגות מחוזיות
כולם
דירוג
גברים
נשים
בנים 21
בנות 21
בנים 18
בנות 18
בנים 15
בנות 15
בנים 13
בנות 13
בנים 11
בנות 11
הפחתה
תקנון
ארכיון
טבלת דירוג
מועדונים
כולם
כלים
שופטים
בית
3
4
5
6
7
8
9
10
12
20
עץ
8
16
32
64
128
טופס משחק (1x2)
טופס משחק (2x2)
חיבור
חיבור
שכחת את הסיסמא
אליפות TOP-12 לזכרו של בן זוסמן ז"ל
משתתפים
יחידים
משחקים
הזוכים
תחרות 1
תחרות 2
תחרות 3
תחרות 4
תחרות 5
תחרות 6
רשימה כללית
המתנה - לא נכנסו תחרות
רשימה כללית
##
שחקן
מועדונים
1
טל ישראלי
הפועל עירוני נוף הגליל
2
עמית גורן
הפועל עירוני נוף הגליל
3
איתי שושן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
4
רון דוידוביץ
הפועל עירוני נוף הגליל
5
גל פרפל
הישגי כרמיאל
6
רונאל דוידוב
מכבי דימונה
7
נתנאל אברמוב
בית''ר ראשון לציון
8
אלכסיי נפלוקוב
הפועל לוד
9
אביב בן ארי
מכבי זאב זכרון יעקב
10
מתן סימון
עירוני גבעתיים
11
עידן טרוסמן
הפועל חיפה
12
אושר אשכנזי
הפועל פתח תקווה
13
בן יצחק
מכבי תל אביב
14
אור בשן
מכבי תל אביב
15
עידן אוגורצב
מכבי תל אביב
16
עמית יצחק
מכבי תל אביב
17
שחר כרמון
מכבי תל אביב
18
אור שטיין
הפועל ירושלים
19
רומן דריפסקה
מכבי דימונה
20
פבל טמנוגורוד
הפועל טנ''ש באר שבע
21
אסף חננאל
אופק קריית אונו
22
אביב עמידור
הפועל ירושלים
23
עמנואל כהן
הפועל ירושלים
24
גבריאל קלוו
הפועל ירושלים
25
יואב אהרון
הפועל לוד
26
דניאל קושקרוב
מכבי דימונה
27
יהלי מור
מכבי תל אביב
28
עידו אמיגה
הפועל ירושלים
29
מקסים גולדין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
30
עידו אטקין
עירוני גבעתיים
31
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
32
בן סורוקין
הפועל ירושלים
33
ניר רחליס
הפועל גליל תחתון
34
טומי גרינפלד
בית''ר ראשון לציון
35
דניאל קרבצ'נקו
בני הרצליה
36
אליה זבולוני
אופק קריית אונו
37
אלנה רוב
מכבי דימונה
38
מתן פוקס
בית''ר ראשון לציון
39
אמנון בן-שחר
בני הרצליה
40
יבגני ריזוב
מועדון ספורט מעלה אדומים
41
אלעד אברויה
הפועל אשדוד
42
רועי בכר
הפועל רמת ישי
43
שי רוטברת
מכבי דימונה
44
יובל שריג
מכבי שהם
45
יהודית ברונשטין
הפועל לוד
46
יפתח אונא
מכבי רחובות
47
יעקב בוגן
מכבי תל אביב
48
רן מלינגר
הפועל גליל תחתון
49
יהונתן ברונשטין
הפועל לוד
50
ישי אדרי
טניס שולחן חיפה
51
אורי בן-זיו
אופק קריית אונו
52
אלישבע גבריאלוב
הפועל לוד
53
עמית בן-עמי
אופק קריית אונו
54
עידו דפני
הפועל לוד
55
ציגי דיקשטיין
הפועל לוד
56
אופק ביתן
בית''ר ראשון לציון
57
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
58
רוני קליין
הפועל רמת ישי
59
איתן דולדנר
הפועל עירוני נוף הגליל
60
רועי חלמיש
הפועל פתח תקווה
61
זאב סהר
הפועל עירוני נוף הגליל
62
אריאל שפירא
טניס שולחן חיפה
63
דן זוילי
הפועל לוד
64
רועי רוזנבלט
הפועל אשדוד
65
עידו פנסו
אופק קריית אונו
66
סרגיי וינטראוב
הפועל ירושלים
67
ויקטוריה קורב
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
68
אילן אשכנזי
בני הרצליה
69
יוסי רוזנבלט
הפועל אשדוד
70
עדי אביאני
בית''ר ראשון לציון
71
יהודה ברזילי
הפועל ירושלים
72
דן ריביניק
הפועל בת ים
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:
galaanb@gmail.com