אליפות לוד 12.02.24 דרג ב' | Φ:0.7 | |||
394986 דירוג 29/02/2024 תאריך 12/02/2024 |
יוחאי עצמון עירוני טנ''ש ראש העין |
591.9 | 0-3 | -1.4 |
אהוד גרוסמן הפועל ירושלים |
229.03 |
אליפות לוד 12.02.24 דרג ב' | Φ:0.7 | |||
394984 דירוג 29/02/2024 תאריך 12/02/2024 |
אהוד גרוסמן הפועל ירושלים |
229.03 | 3-2 | -4.9 |
עידו חממי מכבי זאב זכרון יעקב |
157.1 |
ליגת נוער 2022-2023 שלב בתים | Φ:1.5 | |||
352357 דירוג 31/03/2023 תאריך 03/03/2023 |
יאיר קורסקוב הפועל ירושלים |
464.575 | 0-3 | +0 |
אהוד גרוסמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 |
ליגת נוער 2022-2023 שלב בתים | Φ:1.5 | |||
352111 דירוג 31/03/2023 תאריך 03/03/2023 |
אהוד גרוסמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 | 2-3 | +0 |
אחיה ברזילי הפועל ירושלים |
300.53 |
ליגת נוער 2022-2023 שלב בתים | Φ:1.5 | |||
352359 דירוג 31/03/2023 תאריך 03/03/2023 |
עידו אמיגה הפועל ירושלים |
1200.4 | 0-3 | +0 |
אהוד גרוסמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 |
ליגת נוער 2022-2023 שלב בתים | Φ:1.5 | |||
352114 דירוג 31/03/2023 תאריך 03/03/2023 |
אהוד גרוסמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 | 3-0 | +0 |
יהודה ברזילי הפועל ירושלים |
806.65 |
ליגת נוער 2022-2023 שלב בתים | Φ:1.5 | |||
352361 דירוג 31/03/2023 תאריך 03/03/2023 |
יהודה ברזילי הפועל ירושלים |
806.65 | 0-3 | +0 |
אהוד גרוסמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 |
ליגת נוער 2022-2023 שלב בתים | Φ:1.5 | |||
352116 דירוג 31/03/2023 תאריך 03/03/2023 |
אהוד גרוסמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 | 3-0 | +0 |
עידו אמיגה הפועל ירושלים |
1200.4 |
ליגת נוער 2022-2023 שלב בתים | Φ:1.5 | |||
338696 דירוג 31/12/2022 תאריך 30/12/2022 |
איתי חיים הפועל ירושלים |
0 | 0-3 | +0 |
אהוד גרוסמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 |
ליגת נוער 2022-2023 שלב בתים | Φ:1.5 | |||
338698 דירוג 31/12/2022 תאריך 30/12/2022 |
צור מושינסקי הפועל ירושלים |
12.5 | 1-3 | +0 |
אהוד גרוסמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 |
ליגת נוער 2022-2023 שלב בתים | Φ:1.5 | |||
338700 דירוג 31/12/2022 תאריך 30/12/2022 |
אברהם זילבר הפועל ירושלים |
83 | 0-3 | +0 |
אהוד גרוסמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 |