הפועל ירושלים | |
---|---|
ישוב : | ירושלים (580495257) |
אחראי : | דודיק אלטרץ |
אתר אינטרנט : | http://www.ttj.co.il |
דוא''ל : | ttj.dudik@gmail.com |
כתובת : | רחוב זנגוויל 23, קרית יובל, ירושלים |
מחוז דרום
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי דימונה M1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | |
2 | בית''ר ראשון לציון M3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | |
3 | הפועל ירושלים M1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | |
4 | הפועל פתח תקווה M1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | |
5 | הפועל לוד M1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | |
6 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | |
7 | מ. בני הרצליה M3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
לאומית גברים שפלה
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ירושלים M2 | 13 | 13 | 0 | 0 | 26 | |
2 | טנ''ש נס ציונה M1 | 12 | 11 | 0 | 1 | 23 | |
3 | בית''ר ראשון לציון M5 | 12 | 7 | 0 | 5 | 18 | |
4 | הפועל ירושלים M11 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
5 | הפועל בת ים M1 | 13 | 5 | 0 | 8 | 18 | |
6 | מכבי שהם M1 | 12 | 5 | 0 | 7 | 17 | |
7 | הפועל בת ים M4 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | |
8 | מכבי שהם M2 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
ארצית גברים שפלה
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד M5 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
2 | בית''ר רמלה M2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
3 | הפועל ירושלים M4 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
4 | מועדון ספורט מעלה אדומים M1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
5 | הפועל לוד M8 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
6 | מועדון ספורט מעלה אדומים M4 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 |
על נשים דרום
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי דימונה F1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | |
2 | מ. בני הרצליה F1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
3 | הפועל לוד F3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | הפועל ירושלים F1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
5 | מכבי תל אביב F2 | 10 | 2 | 0 | 8 | 11 | |
6 | הפועל פתח תקווה F1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 7 |
על נשים פלייאוף
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 1 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | הפועל ירושלים C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | אופק קריית אונו C1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | הפועל רמת ישי C2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 5 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ירושלים C1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | |
2 | בית''ר באר שבע C2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
3 | בית''ר רמלה C1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 |
בית 2
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ירושלים F2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | |
2 | הפועל לוד F1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | |
3 | מכבי תל אביב F1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 12 | |
4 | טנ''ש 2007 נתניה F1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | |
5 | מכבי זאב זכרון יעקב F1 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 |
הצלבה - עליה סיבוב ראשון
כל התוצאותגביע המדינה
כל התוצאותגביע קדטים
כל התוצאותגביע נוער
כל התוצאותגביע נערות
כל התוצאותגביע מיני קדטים
כל התוצאותרשימה כללית - נוער
כל התוצאותבית 2 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק קריית אונו J1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי רחובות J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל ירושלים J2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל ירושלים J3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 3 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי שהם J1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל ירושלים J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | בית''ר באר שבע J1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל טנ''ש באר שבע J1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 1 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | הישגי כרמיאל J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | הפועל ירושלים J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 11
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל בת ים M2 | 12 | 12 | 0 | 0 | 24 | |
2 | הפועל ירושלים M8 | 12 | 10 | 0 | 2 | 22 | |
3 | הפועל חולון M4 | 12 | 8 | 0 | 4 | 20 | |
4 | מכבי רחובות M4 | 12 | 7 | 0 | 5 | 19 | |
5 | הפועל ירושלים M9 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
6 | מכבי ראשל''צ טנ''ש M3 | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | |
7 | מכבי ראשל''צ טנ''ש M4 | 12 | 1 | 0 | 11 | 13 | |
8 | הפועל חולון M5 | 12 | 0 | 0 | 12 | 12 |
בית 12
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | טנ''ש נס ציונה M3 | 12 | 12 | 0 | 0 | 24 | |
2 | בית''ר ראשון לציון M4 | 12 | 9 | 0 | 3 | 21 | |
3 | הפועל ירושלים M6 | 12 | 9 | 0 | 3 | 21 | |
4 | הפועל ירושלים M7 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
5 | הפועל לוד M9 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
6 | טנ''ש נס ציונה M4 | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | |
7 | בית''ר ראשון לציון M2 | 12 | 1 | 0 | 11 | 13 | |
8 | מכבי רחובות M3 | 12 | 1 | 0 | 11 | 12 |
בית 13
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי שהם M5 | 12 | 11 | 0 | 1 | 23 | |
2 | הפועל ירושלים M5 | 12 | 11 | 0 | 1 | 23 | |
3 | הפועל לוד M6 | 12 | 8 | 0 | 4 | 20 | |
4 | הפועל לוד M4 | 12 | 8 | 0 | 4 | 20 | |
5 | בית''ר ראשון לציון M1 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | |
6 | בית''ר רמלה M1 | 12 | 3 | 0 | 9 | 14 | |
7 | מועדון ספורט מעלה אדומים M5 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 | |
8 | הפועל ירושלים M3 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 |
בית 14
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי גדרה M1 | 13 | 12 | 0 | 1 | 25 | |
2 | מכבי רחובות M7 | 13 | 11 | 0 | 2 | 24 | |
3 | מכבי רחובות M6 | 12 | 9 | 0 | 3 | 21 | |
4 | הפועל באר טוביה M2 | 13 | 8 | 0 | 5 | 21 | |
5 | בית''ר אשדוד M2 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
6 | הפועל לוד M7 | 13 | 4 | 0 | 9 | 17 | |
7 | מכבי גדרה M2 | 14 | 1 | 0 | 13 | 2 | |
8 | הפועל ירושלים M10 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
שלב ג פלייאוף
כל התוצאותבית 7 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי שהם K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל לוד K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
3 | הפועל ירושלים K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | עירוני מודיעין K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 |
בית 8 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ירושלים K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי שהם K2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי רחובות K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי שהם K3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 5 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי דימונה K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל ירושלים K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מועדון טניס שולחן עפולה K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי רמת יצחק רמת גן K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |