ליגת על גברים 2023-2024

בית 2

בית 2

## קבוצות + = - נקודות
1 מכבי דימונה M1 0 0 0 0 0
2 הפועל פתח תקווה M1 0 0 0 0 0
3 מ. בני הרצליה M3 0 0 0 0 0
4 הפועל לוד M1 0 0 0 0 0
5 הפועל ירושלים M1 0 0 0 0 0
6 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0 0 0 0 0
7 בית''ר ראשון לציון M3 0 0 0 0 0
סיבוב הבא סיבוב : 12
הפועל לוד M1 מכבי דימונה M1
מ. בני הרצליה M3 הפועל ירושלים M1
הפועל פתח תקווה M1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 20:00 הפועל פתח תקווה M1 0:0 בית''ר ראשון לציון M3
19:00 מ. בני הרצליה M3 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
19:00 הפועל לוד M1 0:0 הפועל ירושלים M1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 בית''ר ראשון לציון M3 0:0 מכבי דימונה M1
19:00 הפועל ירושלים M1 0:0 הפועל פתח תקווה M1
19:00 הפועל לוד M1 0:0 מ. בני הרצליה M3
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
וינגייט 00/00/0000 20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 מכבי דימונה M1
00/00/0000 19:00 בית''ר ראשון לציון M3 0:0 הפועל ירושלים M1
20:00 הפועל פתח תקווה M1 0:0 מ. בני הרצליה M3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 הפועל ירושלים M1 0:0 מכבי דימונה M1
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 הפועל לוד M1
19:00 מ. בני הרצליה M3 0:0 בית''ר ראשון לציון M3
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 מכבי דימונה M1 0:0 הפועל לוד M1
19:00 הפועל ירושלים M1 0:0 מ. בני הרצליה M3
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 הפועל פתח תקווה M1
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 מ. בני הרצליה M3 0:0 מכבי דימונה M1
20:00 הפועל פתח תקווה M1 0:0 הפועל לוד M1
19:01 בית''ר ראשון לציון M3 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
00/00/0000 19:00 מכבי דימונה M1 0:0 הפועל פתח תקווה M1
19:00 הפועל לוד M1 0:0 בית''ר ראשון לציון M3
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 הפועל ירושלים M1
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
16/01/2024 19:00 בית''ר ראשון לציון M3 0:0 הפועל פתח תקווה M1
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 מ. בני הרצליה M3
19:00 הפועל ירושלים M1 0:0 הפועל לוד M1
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
30/01/2024 19:00 מכבי דימונה M1 0:0 בית''ר ראשון לציון M3
20:00 הפועל פתח תקווה M1 0:0 הפועל ירושלים M1
19:00 מ. בני הרצליה M3 0:0 הפועל לוד M1
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
13/02/2024 20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 מכבי דימונה M1
19:00 הפועל ירושלים M1 0:0 בית''ר ראשון לציון M3
19:00 מ. בני הרצליה M3 0:0 הפועל פתח תקווה M1
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
27/02/2024 19:00 מכבי דימונה M1 0:0 הפועל ירושלים M1
19:00 הפועל לוד M1 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
19:00 בית''ר ראשון לציון M3 0:0 מ. בני הרצליה M3
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
12/03/2024 19:00 הפועל לוד M1 0:0 מכבי דימונה M1
19:00 מ. בני הרצליה M3 0:0 הפועל ירושלים M1
20:00 הפועל פתח תקווה M1 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
מחזור 13 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
26/03/2024 19:00 מכבי דימונה M1 0:0 מ. בני הרצליה M3
19:00 הפועל לוד M1 0:0 הפועל פתח תקווה M1
20:00 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 0:0 בית''ר ראשון לציון M3
מחזור 14 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
09/04/2024 20:00 הפועל פתח תקווה M1 0:0 מכבי דימונה M1
19:00 בית''ר ראשון לציון M3 0:0 הפועל לוד M1
19:00 הפועל ירושלים M1 0:0 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com